Paskola automobiliui

autolizingas

Paskola automobiliui šiuo metu su -10% akcija. Kreipkitės pas mus su prašymu įsigyti automobilį išsimokėtinai ir gaukite asmeninį pasiūlymą. Pigiausias mašinos lizingas kurį finansuojame iki 100% automobilio rinkos vertės.

 

automobilio lizingas

Automoblio lizingo paskola

Mes suteikiame galimybę jau dabar įsigyti automobilį. Jums nebereikia taupyti metų metus ar skolintis iš artimųjų. Turėkite naują automobilį jau dabar.

Lizinguojamas automobilis taip pat kaip ir su paskolos sutartimi. Jūs mokate pasirinktą sutarties laikotarpį, o automobilis Jūsų vardu. Mes nereikalaujame jokių papildomų draudimų ar pradinio įnašo.

Automobilį galite rinktis iš bet kurio pardavėjo. Jūs gaunate pinigus į savo sąskaitą ir perkate kada norite.

  • Autolizingas nereikalauja KASKO draudimo
  • Nereikia pradinio įnašo
  • Automobilis bus Jūsų vardu
  • Finansuojame bet kurį automobilį
  • Pinigus gausite tiesiai į sąskaitą

Autolizingo skaičiuoklė

100€ 25000€
3 mėn84 mėn
Preliminari mėn. įmoka:
Loading

Jei lizingu įsigytumėte 20000 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 4000 Eur pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 16000 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 17110,65 Eur. Bendra vartojimo kredito kaina (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas, lizingo sutarties mokestį ir sąskaitos tvarkymo mokestį) būtų 1110,65 Eur, darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, kintamųjų palūkanų norma – 2,10 proc. (2,10 proc. marža ir 6 mėn. EURIBOR). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 2,75 procento, mėnesio įmoka – 281,14 Eur