Ozo g. 25, Vilnius 08217
Apie Kreditų bankas

Mes už tai, kad pigiausia paskola būtų kiekvienam

Mūsų tikslas yra išanalizuoti ir pateikti subjektyvią informaciją apie įmones, kurios padeda šiuos tikslus pasiekti, t.y kreditoriai ir paskolas teikiančios įmonės Lietuvoje.

Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

Mūsų šaltiniai ir teikiame informacija yra 100% nemokama, Jums niekada nereiks mokėti už patarimus ir pagalbą šioje svetainėje.

KreditoGuru rekomenduoja partnerius. Mes atidžiai renkamės su kuo mes dirbame, ir išskiriame tik tuos produktus ir paslaugas, kurie gali būti teigiami ir naudingi mūsų lankytojams. Jei nuspręsite pasinaudoti paslauga, kurią rasite per mūsų svetainę, mes galime gauti komisinius iš tos paslaugos tiekėjų. Tačiau Jums tai papildomai nieko nekainuos. Ir nepaisant to, ar gauname komisinius ar ne, tai neįtakoja įmonių įvertinimų ir apžvalgų.

Mūsų svetainės lankytojai ir skaitytojai mus visada yra pirmoje vietoje.

Tomas Vaitulionis, Vadovas

vadovas
Mūsų privalumai

Kodėl rinktis mus

  • Mes Jums pateikiame atrinktus pasiūlymus
  • Neturime jokių mokesčių
  • Turime didžiausias pasiūlymo galimybes

Mūsų partneriai

Adresas

Ozo g. 25, Vilnius 08217

Susisiekti

+370634 090 87

Darbo valandos

Pr-Pn: 8h – 18h, Št -S: 10h – 17h