Greitos paskolos 24 valandas per parą internetu

Gauk greitą paskolą greičiau nei per valandą

ĮmonėAkcijaSumaTerminasDarbo laikasSvetainė
iki 1000 Lt

nemokamai

100 - 2000 Lt

14 - 30 dienų

7:00-24:00

7:00-24:00

pirma paskola

tik 1 litas

150 - 10000 Lt

14 d. - 24 mėn.

8:00-22:00

8:00-22:00

pradėk grąžinti

po 3 mėnesių

250 - 5000 Lt

1 - 24 mėnesiai

7:00-24:00

7:00-24:00

iki 1000 Lt

nemokamai

100 - 1500 Lt

27 - 30 dienų

8:00-20:00

10:00-18:00

akcijos

nėra

200 - 10000 Lt

2 - 24 mėnesiai

8:00-22:00

9:00-22:00

akcijos

nėra

200 - 10000 Lt

4 - 36 mėnesiai

8:00-22:00

9:00-22:00

iki 600 Lt

nemokamai

100 - 800 Lt

15 - 30 dienų

9:00-18:00

9:00-13:00

Greitoji paskola kaip trumpalaikių finansinių problemų sprendimo būdas: ką reikia žinoti

Šiame straipsnyje skaitytojui pateikiama glausta informacija apie greitas paskolas ir jų gavimo būdus, analizuojami greitų paskolų pliusai ir minusai, tai pat akcentuojama, į ką žmonės turėtų atkreipti dėmesį prieš imdami paskolą. Iškart reikėtų pabrėžti, kad greitos paskolos nebus giriamos ar peikiamos, stengiamasi į jas pažvelgti objektyviai, be išankstinių nuostatų ir šališkų nuomonių.

Pradėkime nuo trumpos pagrindinės informacijos. Greitoji paskola – tai pinigų suma, kurią galima pasiskolinti iš atitinkamas paslaugas teikiančios įmonės. Viskas vyksta paprastai ir greitai: klientas internetu užpildo nesudėtingą prašymo formą, patvirtindamas, kad jis atitinka esminius keliamus reikalavimus (kurie, beje, yra nedideli – svarbu, kad kreditą imantis asmuo būtų vyresnis nei 18 metų, turėtų Lietuvos Respublikos pilietybę ir kad gautų, nors ir minimalias, bet pastovias pajamas). Paskolas teikianti įmonė gauna internetu užpildytą paraiškos formą ir artimiausiu metu (kartais net valandos laikotarpyje) perveda reikiamus pinigus. Tuo greita internetinė paskola ir patraukli: pinigus galima gauti labai greitai, nereikia eiti į banką, stovėti eilėse (kurios, pripažinkim, kartais būna tikrai ilgos), galų gale, nereikia aiškintis banko konsultantei, kokiu tikslu yra imamas kreditas, ir kaip bus panaudoti gauti pinigai. Tikrai patogu!

O kas tada? Kai klientas jau turi pinigus savo kišenėje, jis su jais gali daryti ką panorėjęs. Kiekvienas turi savo prioritetus, kur išleisti pinigus. Visi mes esame labai skirtingi, tad nenuostabu, jog tai, kas yra svarbu vienam, nebūtinai yra reikšminga kitam: kol vieni žmonės ima kreditus tik kritiniais atvejais, kiti gali skolintis pinigų tam, kad audringai atšvęstų gimtadienį. Pirmoji grupė galėtų vadinti antrąją neatsakinga, nors pastaroji šioje situacijoje nematytų visiškai nieko blogo. Bet nenukrypkime nuo temos: paskolas teikiančiai įmonei visiškai nesvarbu, kur klientai išleidžia savo pinigus, iš tiesų jas domina kas kita: kad klientas sugebėtų grąžinti gautus pinigus su visomis priskaičiuotomis palūkanomis, o kartais ir su delspinigiais, jei paskola nebuvo atiduota laiku.

Nepamirškite, kad paskola yra rimtas įsipareigojimas

Štai čia reikėtų tarti žodį apie tai, kaip tokios itin greitai ir lengvai pasiekiamos paskolos įvilioja žmones į pinkles, iš kurių jie ne visada gali išsivaduoti. Prieš imant bet kokį kreditą, net ir minimalų, reikia prisiminti, kad tai įsipareigojimai. Anksčiau ar vėliau reikės atsakyti už savo veiksmus. Jei visgi nusprendėte pasiimti kreditą, jums praverstų keletas patarimų:

  • Išlikite objektyvus ir niekada nepraraskite sveiko proto. Juk kreditus teikiančių įmonių įvairovė tokia didelė. Palyginkite įmones tarpusavyje ir susiraskite tą vienintelę, kuri jums suteiktų palankiausias sąlygas. Nepulkite stačia galva pasirašinėti pačios pirmos pasiūlytos sutarties. Suprantama, kad pinigus norisi gauti kuo greičiau, bet ne veltui yra sakoma „neskubėk ir būsi pirmas“. Kuo atidžiau išanalizuosite pasiūlą, tuo jums bus tik geriau.
  • Būkite atidus, budrus ir atsargus. Visada skaitykite sutartį iki galo!
  • Pasiskolintus pinigus išleiskite tikslingai. Juk greitas kreditas jums buvo reikalinga todėl, kad tam tikram tikslui įgyvendinti jums pritrūko pinigų? Tad jei jūs pinigų skolinotės tam, kad suremontuotumėte namie prakiurusius vamzdzius, neišleiskite jų vakarėliui su draugais. Antraip jūs neišspręsite savo turimos problemos, tik dar labiau ją pagilinsite: jums ne tik vis dar trūks pinigų, bet jūsų pečius slėgs ir naujai pasiimto kredito našta.
  • Jei nežinote, kuri greitas paskolas internetu teikianti bendrovė jums yra tinkamiausia, galbūt yra koks nors žmogus galintis jums patarti? Gal tai jūsų draugas, bendradarbis ar žmona? Dvi galvos visada geriau negu viena, tad, pasitardamas su pašaliniu asmeniu, jūs sumažinate riziką suklysti.
  • Galiausiai, jei pasiėmėte kreditą, bet visgi matote, jog priartėjus jo atidavimo terminui, jūs neturite pinigų sumokėti reikiamai įmokai, pagalvokite, kaip galite išsisukti iš šios situacijos. Gal reikiamą sumą pinigų galėtų duoti tėvai? Gal galite atsisakyti kokių nors nebūtinų išlaidų? Gal galite parduoti kokį nors jums jau nebereikalingą ir nenaudojamą daiktą? Svarbiausia nenuleisti rankų per greitai. Jei kreditą pasiėmėte, jį tikrai reikės atiduoti ir niekur jūs nedingsite. Kuo ilgiau lauksite, tuo didesni delspinigiai bus priskaičiuoti, tuo sunkiau jums bus susitvarkyti su esama situacija.

Vis dėl to, kartais greitosios paskolos gali būti išties vertingos

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šiais patarimais stengiamasi atkalbėti nuo paskolų ėmimo. Taip tikrai nėra. Greitos trumpalaikės paskolos neturėtų būti gąsdinančios. Iš tiesų, gal ir nereikėtų imti kredito, jei tai nebūtina, bet vien žinojimas, kad tokia galimybė yra, sukelia saugumo pojūtį. Gyvenimas kartais būna labai nepastovus: vieną dieną žmogus laimingas, kitą dieną negali nustoti verkti, vieną dieną viskas sekasi, kitą dieną viskas griūva. Taip ir su finansine situacija: gerai, kol ji stabili ir viskas klostosi kuo puikiausiai, bet užtenka kokio nors neplanuoto įvykio (o jų mūsų gyvenime apstu) ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis.

Kai netikėtai užpuola liga, kai sutuoktinis netenka darbo, kai sugenda skalbimo mašina, kai dėl jūsų kaltės yra užliejamas kaimyno butas – visada yra išeitis, iš kur gauti reikiamų pinigų. Be to, greitosios paskolos praverčia ir ne tik tais atvejais, kai nutinka nelaimė. Gal jūs norite išleisti savo vaiką į ekskursiją, kad jis neliktų vienintelis klasėje ten nevažiuojantis? Gal norite susituokti ir pakviesti bent artimiausius žmones į tokią svarbią jūsų gyvenime šventę? O gal jums reikia pinigų studijoms? Jei esate atsakingas ir pareigingas, ir žinote, jog pasiskolintus pinigus galėsite atiduoti laiku, internetinės greitos paskolos – puiki išeitis.

Daugiau sužinosite http://lt.wikipedia.org/wiki/Paskola

Jus taip pat gali dominti:

Skubi paskola per 15 minučių

Greitosios paskolos internetu be užstato

Pradžia